Ochutnávky pre homeschoolerov: Logos

Logos.
Slovo.
Jemné i drsné. Povzbudivé i zraňujúce. Slová nás sprevádzajú celý život. Keď sa nedaria, prichádza náhradná komunikácia, ktorá je ale tiež sprevádzaná slovami, resp sa v našich mysliach na tie slová premieňa.

Tie správne slová vedia naše deti povzbudiť, že napriek tomu, že nie sú tabuľkové (a aj tak, najlepšia tabuľková je čokoláda, že Hevi?), tak každý jeden z nich má svoje dary, ktorými môže obohatiť tento svet.

Logos je slovo, reč, myšlienka, pojem, rozum, zmysel, ale tiež tvorivé myslenie, mimočasová myšlienka, idea. Logos je skrytá jednota rozmanitých vecí tohto sveta.

Milí naši domškoláci a 5-9 roční rozmanití priatelia, prijmite pozvanie do čarovného a hravého sveta slov a komunikácie so študentkami logopédie 28.2. v Miestnej knižnici Petržalka, Prokofievova 5, Bratislava o 14.00 hod. Nahlasovanie vopred na inklucity@gmail.com (v súlade s http://inklucity.sk/gdpr/). Počet miest je limitovaný.

Tešíme sa na vás ♡

https://www.facebook.com/events/414709795946391/

Táto ochutnávka je súčasťou projektu Poradenstvo a vzdelávanie v oblasti „deti so špeciálnymi potrebami“, IBM Community Grants.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *