Ochutnávky pre homeschoolerov: Logos 2

Logos.
Myšlienka.
Ľudia sa od počiatku ľudstva snažia dohovoriť, odovzdať si svoje myšlienky, obohatiť sa navzájom poznaním. Najprv to boli zvuky, ktoré sa sformovali do reči. V dnešnej dobe ale má veľakrát človek pocit, že sa opäť vraciame k zvukom, akoby už nešlo o to byť vypočutý, ale mnohým stačilo byť iba počutý. A tak v kriku „najsilnejších“ zaniká tichý šepot pravdy života.

Skúsme sa zastaviť v hluku dnešného sveta a pozorne počúvať. Deti. Vyčlenené skupiny. Tých, ktorí stratili nádej, že budú vypočutí. Ich myšlienky nám môžu úplne zmeniť pohľad na život ♡.

Milí naši domškoláci a rozmanití priatelia, prijmite opäť pozvanie do čarovného a hravého sveta slov a komunikácie so študentkami logopédie. Minule sme rozprávkovými úlohami prešli až do zámku, akú cestu si pre nás dievčatá pripravili tentokrát? Necháme sa prekvapiť 🙂

Stretneme sa už túto stredu 10.4.2019 v Klube pod lampou, Partizánska 2, Bratislava (vchod z Palisád, hneď vedľa MHD zastávky) o 15.00 hod. Nahlasovanie vopred na inklucity@gmail.com (v súlade s http://inklucity.sk/gdpr/), ak nestihnete, tak rovno príďte 🙂
Tešíme sa na vás ♡

https://www.facebook.com/events/1018630175013611/

Táto ochutnávka je súčasťou projektu Poradenstvo a vzdelávanie v oblasti „deti so špeciálnymi potrebami“, IBM Community Grants.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *